Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Eigentijds idealisme Cynische politici en media miskennen het bestaande idealisme. In ‘Eigentijds idealisme: een afrekening met het cynisme in Nederland’ laat Gabriël van de... »
Ambtelijk vakmanschap en moreel gezag In de moderne samenleving zijn volop morele gezagsbronnen aanwezig. Politieke bestuurders onderbenutten deze echter stelselmatig vanwege machtskwesties en ko... »
Geloof je dat? Geloven is niet altijd gemakkelijk. Veel jongeren worstelen met geloofs en levensvragen wat is zaligmakend geloof? Hoe weet je zeker dat je behouden bent? Ma... »
Omwille van de publieke zaak Na veertig jaar werkzaam te zijn geweest in diverse takken van de wetenschap, neemt Gabriël van den Brink afscheid als hoogleraar maatschappelijke bestuursk... »