Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Logeren bij Belgen Voel je thuis in het zuiden Erwin De Decker en Peter Jacobs selecteren een honderdtal bed & breakfasts en charmehotelletjes in Italië, Spanje, Portugal en M... »
Logeren bij Belgen in Frankrijk Populaire logiesgidsenreeks viert 10e verjaardag Erwin De Decker en Peter Jacobs selecteren meer dan 200 chambres d'hôtes en charmehotelletjes in Frankrijk,... »
De mooiste Wellnessweekends in de Benelux Wellnessweekends in de Benelux toont de absolute trend in het hele wellnessgebeuren: genieten, verwend worden en tegelijkertijd intensief aan je gezondheid w... »
Mooiste wellnessweekends in de Benelux Wellnessweekends in de Benelux toont de absolute trend in het hele wellnessgebeuren: genieten, verwend worden en tegelijkertijd intensief aan je gezondheid w... »
100 x Berlijn Peter Jacobs en Erwin De Decker serveren 100 toppers in Berlijn, met boeiende anekdotes en tips van insiders. Berlijn is een stad waar geschiedenis geschreve... »
Langzaam door Frankrijk <p>Slow travellers Peter Jacobs en Erwin De Decker herontdekken de legendarische Nationale 7, die van Parijs naar Menton voert. Ze laten de drukke, saaie en ... »
Langzaam door Frankrijk met de auto naar de cote d' azir over de beroemde N7. DICHT. Voor de autosnelweg werd aangelegd was de legendarische 'Nationale 7' d... »
20 x logeren & fietsen langs water Heerlijk logeren in een charmehotel of een gezellige B&B en een of meerdere dagen ontspannen fietsen langs het water ... Dat zijn de ingrediënten van deze s... »