Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Rust in de ren Piep huilt altijd. Kip wordt er gek van. Tot Uil begrijpt wat er is: Piep heeft haa-es-pee. Dan zie je te veel, hoor je te veel en voel je te veel. Piep moet... »
RAAR IS RAAR In de maantjesserie verschijnen twaalf series van acht boekjes. In de series zit een opbouw in moeilijkheidsgraad en in de hoeveelheid tekst. Serie 1 en 2 be... »
De domme weetjes Pruts en de prof - De domme weetjesDe prof geeft les aan Pruts.Die zit in zijn eentje in de klas.Pruts is niet zo slim,maar hij denkt van wel.Alle boeken vin... »
Het grote voorleesboek voor peuters Na het succes van Het grote Kimioboek voor de allerkleinsten presenteren we met trots onze spiksplinternieuwe verzamelbundel: 240 paginas verhaaltjes en ve... »
Sam-Sam Zonnetjes zijn leesboeken voor kinderen die al kunnen lezen als ze in groep 3 starten. Dit zijn kinderen die, als ze binnenkomen in groep 3, alle letters al ... »
Kees van Dijk Een hilarisch prentenboek over een doodgewone dinosaurus met voorspellende gaven<br/><br/>Er was een dinosaurus,<br/>zijn naam was Kees van Dijk.<br/>Hij woo... »
Rockie Rockie speelt tevreden met een blaadje en een bot. Zijn mama schildert... »