Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Olive Kitteridge Thirteen linked tales from Strout (Abide with Me, etc.) present a heart-wrenching, penetrating portrait of ordinary coastal Mainers living lives of quiet gri... »
Olive Kitteridge Olive Kitteridge is gepensioneerd. Haar leven lang heeft ze lesgegeven aan de kinderen van Crosby, een idyllisch gelegen kuststadje in Maine. Haar leerlingen... »
Niets is onmogelijk In ‘Niets is onmogelijk’ resoneert opnieuw de stem uit Strouts alom geprezen roman 'Ik heet Lucy Barton’. In dat boek roddelden Lucy en haar moeder in ... »
Opnieuw Olive ‘Opnieuw Olive’ van Elizabeth Strout is het vervolg op de alom geprezen roman ‘Olive Kitteridge’ uit 2008. Olive Kitteridge geldt als een van de mees... »
Het verhaal van William ‘Het verhaal van William’ van Elizabeth Strout gaat over Lucy Barton: wonend in New York, succesvol schrijfster en de moeder van twee volwassen dochters.... »
Olive Kitteridge Olive Kitteridge is gepensioneerd. Haar leven lang heeft ze lesgegeven aan de kinderen van Crosby, een idyllisch gelegen kuststadje in Maine. Haar leerlingen... »