Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Olive Kitteridge Thirteen linked tales from Strout (Abide with Me, etc.) present a heart-wrenching, penetrating portrait of ordinary coastal Mainers living lives of quiet gri... »
Vertel me alles Advocaat Bob Burgess is verstrikt geraakt in een moordzaak waardoor heel Crosby in rep en roer is. Hij is sinds een tijdje ook goed bevriend met schrijfster ... »
Niets is onmogelijk In ‘Niets is onmogelijk’ resoneert opnieuw de stem uit Strouts alom geprezen roman 'Ik heet Lucy Barton’. In dat boek roddelden Lucy en haar moeder in ... »
Opnieuw Olive ‘Opnieuw Olive’ van Elizabeth Strout is het vervolg op de alom geprezen roman ‘Olive Kitteridge’ uit 2008. Olive Kitteridge geldt als een van de mees... »
Olive Kitteridge Olive Kitteridge is gepensioneerd. Haar leven lang heeft ze lesgegeven aan de kinderen van Crosby, een idyllisch gelegen kuststadje in Maine. Haar leerlingen... »
Olive Kitteridge Olive Kitteridge is gepensioneerd. Haar leven lang heeft ze lesgegeven aan de kinderen van Crosby, een idyllisch gelegen kuststadje in Maine. Haar leerlingen... »