Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Monos logos Een theatermonoloog opvoeren kan je vergelijken met de driedubbele salto van een acrobaat: je mag er niet mee op je bek gaan. En toch is het net dàt wat het... »
Gelukkig gescheiden 'Gelukkig gescheiden' is een avondvullende monoloog voor één actrice.Vijf jaar na haar scheiding heeft Antoinette eindelijk haar leven op een rijtje gekreg... »
NIET PLEZANT 'Niet Plezant' is een plezierige komedie voor twee dames. Rozette en Fernanda vertrekken op reis, zonder hun echtgenoten. En ze gaan zich amuseren. Dat is he... »
Comoedia deel ii Het blijspel moet zowat het meest opgevoerde genre zijn in de theaterwereld. De gemiddelde toeschouwer wilt zich een avondje amuseren en hoopt om zeer uitbun... »
Dialogus theatrum Een theaterdialoog opvoeren kan enorm veel voldoening schenken, als je een goede tegenspe(e)l(st)er hebt die je volledig kan vertrouwen en als hij/zij ook te... »
Simul terminus Jozef Janssens, een bejaarde man van zevenentachtig, woont alleen in een kleine studio. Na het overlijden van zijn vrouw, heeft zijn oudste zoon deze plek vo... »
Ik leer het nooit Geef een schrijnwerker een paar planken, een hamer en een zaag, en hij maakt er op verzoek een perfecte tafel mee. Dat is zo gebeurd. Hij moet er zelfs niet ... »
Comoedia deel iii Het blijspel moet zowat het meest opgevoerde genre zijn in de theaterwereld. De gemiddelde toeschouwer wilt zich een avondje amuseren en hoopt om zeer uitbun... »
Comoedia Het blijspel moet zowat het meest opgevoerde genre zijn in de theaterwereld. De gemiddelde toeschouwer wilt zich een avondje amuseren en hoopt om zeer uitbun... »