Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Keniaans dagboek In "Keniaans Dagboek" schrijf ik over de turbulente periode rond de verkiezingen van 2013. Het boek wordt ingeleid door een essay over het geweld na de verki... »
Fabel van de tijd Dit boek geeft het verwerkingsproces weer dat de schrijver doormaakte na het overlijden van zijn echtgenote. Wat is de zin van het leven? Hoe moeten wij prob... »
Bruno In deze korte roman beschrijft de auteur zijn liefde voor Afrika en voor de Afrikaanse vrouw in het bijzonder.
Alle royalty's van dit werk worden geschonken... »
Bruno In deze korte roman beschrijft de auteur zijn liefde voor Afrika en voor de Afrikaanse vrouw in het bijzonder.<br/><br/>Alle royalty's van dit werk worden ge... »