Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Prins Tsjaiko Een luisterboek verteld door Dimitri Leue met muziek van Tsjaikovski;;;In samenwerking met deFilharmonie Prins Tsjaiko is bijna twintig en dat is in zijn fam... »
Wij is niets In Flamont draait alles rond de goudmijn. Ooit een barak, maar nu een stad van 370.000 inwoners, gesticht door wonderboy Robbert Rigurson. Hebzucht en hybri... »
De Brooddoosbox - Trilogie De Brooddoos Box bevat 3 volumes Het kookboek De Brooddoos Meer dan kaas en salami Een kookboek met recepten van Lut Declercq en fotos van Tony Le Duc met ... »
Het Lortchersyndroom ‘Het Lortchersyndroom’ is het indringende fictiedebuut van Dimitri Leue. Een tragikomische roman over een familievloek die hem niet onberoerd laat: de de... »
Don Kyoto Het dolkomische en trieste verhaal van de dolende ridder Don Kyoto, een groene ridder die het opneemt voor het milieu en ten strijde trekt voor meer windmole... »
Didi de dodo of ei zonder land Een ontroerend verhaal vol geloof en hoop Scheepskok Wolfert is onderweg naar keizer Rudolf Van Habsburg. Hij wil hem vragen om het op te nemen voor een voge... »
Quinnie en Quinn of purperliefde Ze zochten op de tast naar een zacht stukje grond, verlegden wat takken en legden zich neer, dicht tegen elkaar aan. Het was te koud om apart te slapen. En t... »
Amber & S Een ode van Dimitri Leue aan AntwerpenEen boek vol humor en spitsvondige dialogen Amber is jarig. Met een glinsterende kroon op haar hoofd loopt ze door Antw... »
Kameleonie Een goedaardige reus en een reus zonder broek. Een man die met een vrouw mag trouwen dankzij een vlieg. Een schildpad met vier vleugels. Een piloot met een k... »
Even gelukkig Ze houdt van mij,
ik houd van mij,
ik houd niet van mij.
'Gewoon. Een gedacht gedicht. Een vers vers. Een vluchtig woordje dat nog nat van zijn geboorte nu a... »