Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De roof "4 sterren in VN thrillergids"Gabriel Allon is in Venetië bezig met het restaureren van een altaarstuk, als hij een urgente oproep van de Italiaanse politie... »
Het huis der spionnen ; Het zwarte gif Twee meesterlijke thrillers, angstaanjagend actueel, nu gebundeld in één voordeelpakket.Het huis der spionnenVier maanden na de dodelijkste aanslag op Amer... »
De overloper Gabriel en zijn team worden opgeroepen een nieuw ontdekte terroristische cel te vernietigen. Om een nieuwe reeks aanslagen te voorkomen, is Gabriel gedwongen... »
Gevallen engel Gabriel Allon restaureert in het Vaticaan een Caravaggio. Totdat hij vroeg in de ochtend wordt ontboden door de privésecretaris van de paus. In de Sint-Piet... »
Het huis der spionnen <b>★★★★ VN Detective- en Thrillergids</b>Vier maanden na de dodelijkste aanslag op Amerikaans grondgebied sinds 9/11, is Londen het nieuwe doelwit va... »
Prince Of Fire In this New York Times bestsellera knifeedged thriller of astonishingintricacy and feelingGabriel Allon is pitted against a Palestinianmastermind as hunter a... »