Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Gevallen engel Gabriel Allon restaureert in het Vaticaan een Caravaggio. Totdat hij vroeg in de ochtend wordt ontboden door de privésecretaris van de paus. In de Sint-Piet... »
The Messenger A thriller featuring the enigmatic and deadly series character Gabriel Allonformer spy turned art restorer. An alQaeda suspect is killed in London andphotogr... »
The English Assassin Art restorerand Israeli spyGabriel Allon arrives in Zurich to clean apainting for a millionaire banker and finds himself framed for his clientsmurder. Withou... »
De andere vrouw In een geïsoleerd dorpje in Zuid-Spanje schrijft een mysterieuze Franse vrouw haar memoires.Het is het verhaal van de man die ze ooit liefhad in Beiroet, en... »
Moscow Rules The violent death of a journalist leads secret agent Gabriel Allon to Russia.But this is not the grim Moscow of Soviet times but a new Moscow awash in oilwea... »
De Engelse spion Van het bloedspannende begin tot het adembenemende einde houdt De Engelse spion de lezers in zijn ban.<br/><br/>Ze was het bekendste lid van het Engelse koni... »
De geheime orde Meesterspion Gabriel Allon is met zijn vrouw en kinderen op vakantie in Venetië, als hem het bericht bereikt dat Paus Paulus VII plotseling is overleden. Ga... »