Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Trein met vertraging Trein met vertraging begint wanneer een trein vanuit het station van Oostende naar Antwerpen-Centraal vertrekt. Lange tijd gaat alles goed: passagiers kijken... »
50 fictieve gebouwen De ruimte waarin een verhaal zich afspeelt wordt zelden afdoend beschreven in de roman en staat haaks op de vaak verregaande psychologisering van het persona... »
Over alles en voor iedereen Sinds 2000 reageert Christophe Van Gerrewey al schrijvend op wat hij leest, ziet en hoort. In honderden kritieken, essays en recensies heeft hij naar woorden... »
Duizend meter Elke dag duizend meter zwemmen – dat is wat het hoofdpersonage in deze roman zich plots voorneemt. Niet omdat het gezond zou zijn, maar omdat alle andere a... »