Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Nooit meer klagen "Alle personages in dit boek hebben één ding gemeen: zij zijn gevangen, zowel van hun eigen erotische verlangens en fantasieën als van hun minachting voo... »
Wees maar niet bang Alle personages in dit boek hebben één ding gemeen: zij zijn gevangen, zowel van hun eigen erotische verlangens en fantasieën als van hun minachting voor ... »
Marie Gedurende twee gelukkige jaren is het liefste meisje van de wereld, Marie geheten, in het leven van `de dokter geweest. Sinds zij er niet meer is, slijt hij... »
Johnny Paycheck Johnny Paycheck (1938-2003), ontegensprekelijk één van de prominentste en talentrijkste ‘outlaws’ uit de geschiedenis van de countrymuziek, leidde een ... »
Funs, of de mooiste dag van mijn leven "Alle personages in dit boek hebben één ding gemeen: zij zijn gevangen, zowel van hun eigen erotische verlangens en fantasieën als van hun minachting voo... »
Gezellig is anders Christophe Vekeman volgt Ish Ait Hamou op en schrijft de tweede Manteau-novelle voor de Te Gek!?-campagne. Ralph, zesendertig jaar, cameraman voor een region... »
Alle mussen zullen sterven Graf, voormalig rockmuziekant, is jong, kil en onverschillig. Niets lijkt hem te kunnen deren. Toch heeft hij, net als iedereen, een zwakke plek: zijn Opel K... »
Bomvol verhalen In <i>Bomvol verhalen</i> wordt de lezer meegevoerd naar onbekende bestemmingen en onvoorstelbare situaties. Een verzameling spannende en sfeervolle verhalen... »
Werner, Esmee en de hitte "Alle personages in dit boek hebben één ding gemeen: zij zijn gevangen, zowel van hun eigen erotische verlangens en fantasieën als van hun minachting voo... »
Mensen als ik Christophe ‘Buck’ Vekeman was vierenveertig jaar toen hij besloot eindelijk, voor het eerst in zijn leven, tot een gemeenschap te willen behoren. Hij von... »