Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Groepsdynamisch begeleiden Chris De Rijdt en Chris Van Dam maken je wegwijs in de wereld van groepsdynamisch begeleiden. Ontdek het verschil tussen groepen en teams, teamontwikkelingsf... »
Ondersteunde communicatie met visualisaties Communicatie kan vaak nog efficiënter verlopen als zij visueel wordt ondersteund. Dat geldt voor ons allemaal: vlot de weg naar een toilet terugvinden of ee... »
Ondersteunend communiceren bij dementie Door te communiceren ervaar je als mens wat het betekent een individu te zijn, waardigheid te ervaren en wat jouw eigenheid inhoudt. Daardoor houd je grip op... »
Inclusief vergaderen Heel wat voorzieningen organiseren vergaderingen met en voor hun cliënten. Maar wat verstaan we onder bewonersvergadering, gebruikersoverleg of cliëntenraa... »
Ondersteunde communicatie bij dementie Communiceren met mensen met dementie vormt voor mantelzorgers en familieleden maar ook voor vele professionals een heuse uitdaging. Ondersteunende hulpmiddel... »
Ondersteunend communiceren bij dementie <Text textformat="02"><div>Dit boek helpt de interactie tussen de persoon met dementie en zijn omgeving te verbeteren. Het biedt handvatten om moeilijk verst... »
Ondersteunend communiceren bij dementie Door te communiceren ervaar je als mens wat het betekent een individu te zijn, waardigheid te ervaren en wat jouw eigenheid inhoudt. Daardoor houd je grip op... »