Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Poten omhoog! De vader van Billy is een boef. Een gevaarlijke hamsterboef. En hij wil graag dat zijn zoon net zon gevaarlijke boef wordt. Maar zover is het nog niet. `Ik b... »
De sok van Lientje Wanneer Lientje op een dag een wandeling maakt vindt ze een groene sok die tevens te gebruiken is als muts. Lientje en haar vriendje Tip zijn vastbesloten oo... »
Die kleine is Don, de lange is Sjon Don en Sjon zijn elkaars tegengestelden. Meestal denken ze anders over de dingen. Maar dat staat hun vriendschap niet in de weg, integendeel! Ze eten samen k... »
Billy en de indiaan Cowboyhamster Billy en zijn regenwormvriend Pierke gaan op zoek naar een echte indiaan. Uiteindelijk lukt het ze om er eentje te vinden. Na een spannende ont... »
Billy en de indiaan 'Papa,' vraagt Billy op een dag, 'heb jij wel eens een indiaan gezien?''Een indiaan? Nee, jongen,' antwoordt zijn vader. 'De indianen wonen helemaal aan de a... »
De koning en de kip Een dikke voorleesbundel van maar liefst 160 bladzijden - inclusief een splinternieuw verhaal - waarin alle verhalen over de koning en de kip en hun bijzonde... »
Roek de ridder 'Wat gaan we nu doen?' vroeg Hendrik-Woef.<br/>'We gaan doen wat ridders altijd doen,' antwoordde Roek. 'We vallen de vijand aan.'<br/>'Welke vijand?' vroeg ... »
Don en Sjon brengen geluk Don en Sjon hebben een heel bijzonder cadeau voor Ursula, de uil: een hoefijzer. Dat brengt geluk. Nou ja, tot het hoefijzer op Ursula's hoofd terechtkomt en... »
Billy en de bizon 'Zeg, papa,' vraagt Billy, 'wat is eigenlijk dat touw dat hier aan de spijker hangt?' 'Dat touw, dat is mijn lasso,' antwoordt zijn vader. 'Een goede cowboy,... »