Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Varensporen en olifanten Kort na zijn overleden verscheen van C.S. Lewis de<br/>bundel Christian Reflections. In die bundel staan diverse<br/>bijdragen met een brede range van onder... »
Het betoverde land achter de kleerkast <p>Peter, Susan, Edmund en Lucy gaan uit logeren in het geheimzinnige, grote huis van een oude professor. Als ze op de eerste dag samen het huis gaan verkenn... »
Brieven uit de hel Er is geen schrijver die zo helder en warm kan uitleggen wat het betekent om christen te zijn als C.S. Lewis. In de klassieker ‘Brieven uit de hel’, een ... »
Keer terug naar Narnia in deze prachtige nieuwe vertaling van het welbekende... »
Een reflectie voor elke dag Dit klein formaat dagboek bevat een spreuk voor elke dag van het jaar en vormt een prima gelegenheid om kennis te maken met de scherpzinnige vroomheid van CS... »
De leeuw, de heks en de kleerkast <p><em>De leeuw, de heks en de kleerkast </em>is een prachtig kartonboekje van het bekendste verhaal van Narnia, geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar. Eens wa... »
Andere werelden en de onze De Iers-Engelse schrijver Clive Staples Lewis (1898-1963) werd vooral bekend als schrijver van fantasy (Narnia-serie), sciencefiction (Ransom-trilogie) en po... »
Onversneden Christendom Deze everseller nu als paperback in nieuw jasje!Met aanstekelijke helderheid laat C.S. Lewis zien wat het christelijk geloof wel en niet behelst - praktisch ... »
Het paard en zijn jongen <p>Het is een grote verrassing voor Shasta om te ontdekken dat hij niet de zoon is van Arshiesh de visser. Dan ontmoet hij Brie, het sprekende paard. Ze kome... »