Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lena Na Ish Ait Hamou (‘Als je iemand verliest die je niet kan verliezen’) en Christophe Vekeman (‘Gezellig is anders’) schrijft Brenda Froyen de nieuwe n... »
Mild tuinieren In dit boek vertelt Brenda wat een tuin en tuinieren voor haar maar misschien ook voor jou en de natuur kan betekenen. Als je niet kijkt door de ogen van de ... »
Pssst! Pssst jij, ja jij daar, die dit leest
Hoe gaat het met je?
Goed?
Ik dacht wel dat je dat zou zeggen. Dat zeggen de meeste mensen als je vraagt... »
Volop taal Veertien docenten van verschillende Vlaamse lerarenopleidingen en het Centrum voor Taal en Onderwijs (KU Leuven) sloegen de handen in elkaar om Volop Taal te... »
Kortsluiting in mijn hoofd Brenda is pas bevallen van haar derde zoontje als ze een postpartumpsychose krijgt. Deze aandoening treft één op duizend vrouwen. Ze heeft hallucinaties wa... »
Wifi en de broers Dit is Wifi. Onmisbaar én harig, want Wifi is een hond. Een echte hond. Met een Instagramprofiel én een TikTok-account. Wifi komt uit Nederland, maar hij w... »