Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Zoenkampioen Door varkentje Kliko gaat alles mis. Het liefst maakt hij het goed met een heerlijke zoen. Maar de andere dieren in het bos vinden dat vies. Bah! Wat nu?... »
Een zoon komt thuis Een vader heeft twee zonen. De oudste zoon werkt hard voor zijn vader. Maar de jongste neemt al zijn geld mee en gaat op reis. Hij viert feest en vergeet zij... »
Operatie kerstpost De koning wil alle mensen in de stad uitnodigen voor het kerstfeest in het paleis. Hij schrijft voor iedereen een brief. Twee postzakken vol. Er is alleen ee... »
De stoutste opa van de wereld Tijs en Jasmijn. Oom en juf hebben een huis gekocht. Het lijkt wel een bouwval! Als ze... »
Kerststress met stinksokken 'Die kerstkalkoen is voor mij!''Blijf af! Dat wc-papier heb ik echt nodig!'Vandaag lijken de klanten in het gezellige supermarktje van Appie wel hamsters. Ze... »
Het supergeheime handboek Wat doe je...als je de leukste meester en juf hebt die er zijn,maar je klas op een kinderboerderij lijkt,omdat meester en juf zelf altijd de meeste troep mak... »
De Avonturenbijbel Stap in de wereld van De Avonturenbijbel en beleef de spannendste verhalen uit de Bijbel zoals nooit tevoren!Bekroond kinderboekenschrijver Bram Kasse brengt... »