Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ruiken Kunnen ruiken is belangrijker dan je denkt! Zondergeuren zou je leven saaier zijn. Een stuk chocola of eenpizza zou veel minder smaken. Eigenlijk zou niks me... »
Puberteit In de puberteit word je volwassen. Ieder mens maakt hetmee. Jij nu misschien ook. Hoe bijzonder is dat eigenlijk?Binnen een paar jaar verandert er een helebo... »
Gezonde voeding Je bent wat je eet, zeggen ze weleens. Wat dat preciesbetekent is best onduidelijk. Maar het is waar dat weons fitter voelen als we gezond eten. Welke voedin... »
Ambassades Landen hebben ambassadeurs. Die werken op eenambassade, een gebouw ergens in de hoofdstad ofregeringsstad. Nederlandse ambassadeurs werken inhet buitenland e... »
De kleine chimpansee Een nieuwe serie op AVI M5-niveau.Roos woont vlak naast de dierentuin. Ze is er altijd te vinden, want Roos is gek op dieren. En vaak kan ze die op een bijzo... »
Angst Een kloppend hart, trillende handen, een droge mond: als je bang bent voel je dat in je lijf! Angst is een nuttige emotie die ons helpt en beschermt. Hoe zit... »
Musea Naast een dinoskelet van miljoenen jaren geledenstaan? Een dagje boogschieten? Ontdekken hoeRembrandt zijn kleuren mengde? In een museum kunje van alles bele... »
Dief in de dierentuin Roos helpt de dieren is een nieuwe serie voor lezers vanaf 7 jaar.Roos is enthousiast, actef, betrokken bij alle dieren in de dierentuin waar ze naast woont.... »
Anne Frank Tijdens de Tweede Wereldoorlog hebben de nazi’s en hun handlangers onder leiding van Adolf Hitler 6 miljoen Joodse mannen, vrouwen en kinderen vermoord. An... »