Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verborgen achter de horizon Laat je meevoeren naar exotische oorden, naar werelden vol magie en gevaar, naar plaatsen waar niets is wat het lijkt. Deze bundel (272 pagina`s) bevat verha... »
Hoog, hoger, hoogst Meester Jip heeft een wedstrijd bedacht.De winnaars krijgen een gave prijs.Noa en Ruben willen heel graag winnen.Maar ze willen echt echt ECHT niet bij elkaa... »
William & Tisquantum In 1620 moet de elfjarige weesjongen William het vertrouwde Leiden verlaten, omdat de Pilgrims een nieuw bestaan gaan opbouwen in Amerika. Ze overleven de re... »
Vrij! Winter 1813. Nederland is bezet door de Fransen. De veertienjarige Hendrik zwerft door Amsterdam, op de vlucht voor zijn verleden. Hij heeft niets meer: geen... »
Duivelmaeker Faye ziet duivels. Steeds meer, steeds vaker. Leraren, klasgenoten, buren, zelfs de minister-president verandert voor haar ogen in een monster. Is ze gek aan... »
In de val tim hoort een brul.een brul in het bos.het is een draak.de draak zit in de val.de draak is eng.tim weet niet wat hijmoet doen.help ik de draak?of help ik hem... »
Hoera, ik kan lezen! tim hoort een brul.<br/>een brul in het bos.<br/>het is een draak.<br/>hij zit vast in een val.<br/>tim denkt:<br/>de draak is eng.<br/>help ik hem<br/>of he... »