Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Slaap zacht, Johnny Idaho <p>De levens van drie verschillende mensen – de Amerikaanse tiener Johnny, de terminaal zieke Willem Gerson en de Japanse biomedica Hatsu Hamada – komen ... »
Als dit zo doorgaat <p>Nieuwe verhalen over de wereld die ons wacht als dit zo doorgaat...<br/><br/>Vierentwintig schrijvers zetten de zeggingskracht van literatuur in om invoel... »
Zephyr pakket Zephyr van Auke Hulst is het eerste deel van de prachtige nieuwe Spoorslag-reeks.Drieënvijftig uur, zo lang doet de California Zephyr erover om van Chicago,... »
Een nachtje Candacraig De afgelopen jaren reisde journalist Auke Hulst de halve wereld over en naar aanleiding daarvan schreef hij verhalen, geïnspireerd door boeken, films, muzie... »
Kinderen van het ruige land In deze afwisselend aangrijpende, verbijsterende en geestige autobiografische roman brengt Auke Hulst de teloorgang in kaart van een familie die - ten goede ... »
Kinderen van het Ruige Land <p>Schrijver Auke Hulst brak definitief door met zijn vierde, sterk autobiografische roman <em>Kinderen van het Ruige Land</em>.</p><p>Ergens op het noordeli... »
Duino <p>Rutger Peek, schrijver in scheiding, reist af naar het Italiaanse Duino om onderzoek te doen naar het leven en werk van de Duitse dichter Rainer Maria Ril... »
Voorbij de Schwarzschildstraal De afgelopen jaren reisde journalist Auke Hulst de halve wereld over en naar aanleiding daarvan schreef hij verhalen, geïnspireerd door boeken, films, muzie... »
Motel Songs Auke Hulst schreef met Motel songs een indringend en muzikaal reisboek over de kracht van kunst en de schaduw van de dood.‘Time held me green and dying / t... »
In de Slochter Vrijstaat De enige militaire operatie die sinds de Tweede Wereldoorlog op Nederlandse bodem heeft plaatsgevonden, waren de troebelen in de Groningse gemeente Slochtere... »