Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jongen groeit Dit dwingende lichamelijk verhaal vol vermoeden volgt hartslag na ademtocht het eenzame doen en laten van een jongen in een kamer. De langzame tijd doet wond... »
Nooit gaat dit over Pim woont met zijn moeder, Yvette Bulteel (beter bekend als accordeonvirtuose Yvette Mimosa) in een morsig huisje in een achterafstraatje ergens aan de Belgi... »
Tjongetjonge Schrijver en tekenaar André Sollie ontdekte dat in elke van zijn gedichtenbundels telkens wel een aantal verzen, al dan niet nadrukkelijk, de jongensliefde ... »
Altijd heb ik wat te vieren GraziellaO, Graziella, o, Graziella.Met mijn beugel en mijn brilzul je me wel lelijk vinden.Maar lees verder, als je wil.Ik zou graag je vriendje worden.O, G... »
De Zomerzot Kleine Menno is alleen thuis. Hij neuriet een liedje Het is warm. De Zomerzot dwaalt weer door het land.En hij is vast in de buurt. Zo warm is het.`De Zomerz... »
De stille kamer In het toneelstukje De stille kamer schrijft Andre Sollie over de onduidelijke grens tussen waarheid en leugen tussen geborgenheid en vervreemding. In het t... »