Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
The Love Dare The Love Dare is a 40day guided devotional designed to strengthen marriagesin trouble and is the same rustically bound book that plays a pivotal role inthe n... »
Liefdevol ouderschap Kinderen zijn een geschenk van God. Ze zijn geschapen naar Gods beeld, geschapen met een doel en door God toevertrouwd aan jouw zorg. Aan jou de taak om ze e... »
Het geschenk van het huwelijk Het huwelijk is een onbeschrijfelijk mooi geschenk van God. Een liefdes- verbond voor het leven. In zijn liefde voor jullie, gaf Hij jullie aan elkaar. Omdat... »