Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
El Incal / The incal Edicion integral con el color original / Integral Edition With Original Color »
Citrinitas, de gele fase Hij zal nooit koning van Frankrijk zijn. De alchemie heefteen grotere toekomst voor hem in petto. 1888. In het hoofdkwartier van deRidders van Heliopolis maa... »
Bouncer Bouncer is de zoon van een prostituee en een indiaan. Hij verloor zijn arm… en zijn ziel in een vuile familieruzie. Om te overleven en te verdedigen wat he... »
Maankop Integraal 2/2 Maankop verscheen voor het eerst begin jaren1990 in het beroemde stripblad (Á suivre). Het verhaal speelt zich af ophet eiland Damanuestra waar de bevolking... »
Vorstenbloed Alvar een jonge machtige vorst die is verraden door zijn eigen neef en voor dood is achtergelaten bezet opnieuw de troon na enkele jaren geheugenverlies. Maa... »