Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mijn naam is Leo Leo komt uit Ivoorkust. Leo is een winnaar. Maar dat is hij niet altijd geweest. Leo, die op een dag zijn dorp verliet, zijn vader verloor en de wijde wereld... »
Een winter vol verhalen Toen duidelijk werd dat ons een langere periode van thuisblijven, thuiswerken en thuis lezen te wachten staat, vroegen wij een aantal geliefde auteurs een ve... »
Wax Hollandais Tien jaar liet Abdelkader Benali op zich wachten met een opvolger van Panacee, zijn poëziedebuut bij De Arbeiderspers. <i>Wax Hollandais<i> maakt aan dat wa... »
Metro 010 Graphic novel over de geschiedenis van Rotterdam: Van dertiende-eeuwse nederzetting tot wereldstad in 2050 »
Vrijheidscolleges In 1941 formuleerde de Amerikaanse president Roosevelt vier vrijheden:Freedom from Fear, Freedom from Want, Freedom of Speech and Expression en Freedom of Wo... »
Panacee 'Pancee' is de bundel van een observator, een krasser, een bluffer, een grootmoedig verzenmaker, een mislukt trapezeartiest, een sluwe vos, een tweedehands d... »
Brief aan mijn dochter ‘Een openhartige hartenkreet waarin hij zijn eigen ouders niet spaart. […] over het nieuwbakken vaderschap,de steeds groter wordende kloof tussen autocht... »
Ramen en deuren ( set van 4 exemplaren) Abdelkader Benali <br/>Ramen en deuren<br/>Abdelkader Benali schreef speciaal voor MatchBoox een kort verhaal in een luciferdoosje. 'Ramen en deuren', de mel... »