Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het jaar dat ik (2x) keer moeder werd <p>Aafs hilarische visie op het moederschap</p><p>Het perfecte cadeauboek voor alle (aanstaande) moeders, onmisbaar in elke luiertas</p><p>Dit boek gaat nu e... »
Het jaar dat ik dertig werd <p class="MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0pt; line-height: normal; mso-layout-grid-align: none;"><span style="font-family: Calibri;"><span style="font-siz... »
Gun iedere kabouter zijn eigen muts <p>Geliefd columnist Aaf Brandt Corstius laat zich inspireren door uitspraken die ze in het dagelijks leven tegenkomt en die haar raken of aan het denken zet... »
Dan ook maar meteen een jurk aan Wat doe je als je de eerste bent op een feestje van Jan des Bouvrie? Is het een goed idee om al je souvenirs telkens mee te verhuizen? Zijn Hummers klimaatvr... »
ABC van het moderne leven Balkenendisme, Het Hemahormoon en 3D-desilussie. Columniste Aaf Brandt Corstius beschreef deze en andere nieuwe fenomenen in haar columns in nrc.next en de V... »
Het jaar dat ik dertig werd <p>In Het jaar dat ik dertig werd doet hoofdpersoon</p><p>Aaf op geestige wijze verslag van wat zij gedurende</p><p>een jaar meemaakt. Ze vertelt over haar b... »