Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Groeten uit column Na het succes van het geschenk van vorig jaar kent de Week van het Luisterboek 2010 een geschenk met een zo niet NOG hoger HEBBEN!-gehalte. Populaire cab... »
Wat zijn mensen toch een rare dieren (set 10 ex.) Aaf Brandt Corstius - Wat zijn mensen toch een rare dieren<br/><br/>De geestigste columniste van Nederland debuteerde in 2006 met Het jaar dat ik dertig werd... »
Handboek voor de moderne vrouw Herziene & uitgebreide editieAaf Brandt Corstius en Machteld van Gelder schreven een standaardwerk voor de 21ste-eeuwse vrouw. Als ervaren levensamateurs en ... »
De dertigersproblemen van Aaf blijven onverminderd actueel – en hilarisch!<br ... »
De wereld volgens mijn kat <p>Don is een verwende kat, maar dat weet hij niet. Verwende wezens hebben van zichzelf meestal niet door dat ze verwend zijn. Mensen ook niet.</p> <p>Hij wo... »
Het jaar dat ik (2x) keer moeder werd <p>Aafs hilarische visie op het moederschap</p><p>Het perfecte cadeauboek voor alle (aanstaande) moeders, onmisbaar in elke luiertas</p><p>Dit boek gaat nu e... »
Groeten uit column Van woensdag 16 t/m zondag 25 juni 2010 vindt alweer de zesde Week van het Luisterboek plaats. <br/>Luisteren in bed, tijdens het huishoudelijk werk, in de a... »
Luxe problemen Een moderne vrouw moet veel weten om een plezierig leven te leiden. Hoe ontsla ik de hulp zonder schuldgevoel? Wanneer moet ik in paniek raken over mijn fina... »
50 so what Vrouwen van vijftig vragen zich af waar hun taille is gebleven, dansen schaamteloos op tafel en snakken nog altijd naar sex - al dan niet met hun eigen echtg... »
Gun iedere kabouter zijn eigen muts <p>Geliefd columnist Aaf Brandt Corstius laat zich inspireren door uitspraken die ze in het dagelijks leven tegenkomt en die haar raken of aan het denken zet... »