Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Cock en de blijde Bacchus Op een late avond meldt zich aan het aloude politiebureau aan de Amsterdamse Warmoesstraat een jongeman. Bij Rechercheur De Cock (met ceeooceekaa) en diens c... »
Met Peter van Geffel moest het, zoals zijn moeder al zo vaak voorspeld had, wel een keer... »
De Cock en de dood van een clown <p>Er is een antieke collectie juwelen ontvreemd uit een huis aan Herengracht. De Cock is betrokken bij deze zaak en komt vlak erna in een moordzaak terecht,... »
De Cock en 't wassend kwaad De Cock houdt voor rechercheurs in opleiding, tussen de bedrijven door, wekelijks een praatje over zijn visie op het recherchewerk. In een opgewonden discuss... »
De Cock en de dode meesters Een jonge officier van justitie, belast met een onderzoek naar de maffia, wordt al vijf dagen vermist; een lijk met een klavertje-vier-tatoeage in de Brouwer... »
Een mes in de rug Rechercheur Peter van Opperdoes en zijn collega Jacob worden gewaarschuwd dat een gast van een hotel in de Jordaan geen gehoor meer geeft. Als ze de kamer me... »
De Cock en moord in brons Binnen het eerbiedwaardige Oudheidkundig Genootschap van de Klokbekers heersen middeleeuwse toestanden en heidense gebruiken. De leden weten door hun geslote... »
Misdaad in het verleden Het overzicht van de criminiele geschiedenis die Baantjer voor zijn lezers schreef begin met de zaak Abel de eerste moord waarvan we iets weten. Baantjer bes... »