Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Als je dit leest ben ik er nog Jette Vonk

Dit boek moet nog uitkomen ,maar ik was een van de gelukkigen dat ik het vooraf mocht lezen.Het is een ongelooflijk mooi en heftig boek .zo dapper dat ze ons mee liet kijken in haar leven met kanker .Geweldig waren ook haar foto's ,zodat we eigenlijk een beetje vrienden zijn geworden,want foto's deel je met vrienden. Ik hoop dat ze er nog heel lang mag zijn en dat je nog meer boeken mag schrijven.Ik zou iedereen aanraden dit boek te lezen ,want het kan ons allemaal overkomen .

28 Februari 2016, 16:40:00  - 396 maal bekeken
Yneke
Yneke : Mooi dat jij alvast vooraf mocht lezen. Je berichtje hier is zo respectvol naar haar geschreven.Ik hoop met je dat de schrijfster er nog lang mag zijn en het lijkt me een emotioneel en denk ook een onroerend boek.
Nel Van Dongen
Nel Van Dongen: Inderdaad zou het iedereen aanraden ,iedereen komt ooit wel ergens met die ziekte te maken ,zelf of familie of vriendennetwerk dan vind ik dit boek toch een troost ,als je er zo mee om kan gaan.