5061.God wacht op jou Moet een christenmeisje altijd lief zijn? Moet een christenvrouw zich voortdurend wegcijferen ter wille van haar man en kinderen? Moet zij alleen maar dienstbaa »
5063.Zo klein als jij Herma, moeder van twee opgroeiende kinderen, heeft nog steeds last van de gevolgen van een auto-ongeluk van vijf jaar geleden. Met de komst van een nieuwe werel »
5065.Voor jou Als je voor Kerst één ding zou mogen wensen, wat zou dat dan zijn?
Lou Suffern vecht elke dag tegen de klok. Hij moet altijd op twee plaatsten tegelijk zijn. »
5066.Dodelijk verlangen Op een dag, nadat ze elkaar jaren niet meer hebben gezien, ontmoet Katelijne haar jeugdvriend George. Ze storten zich in een hartstochtelijk avontuur van blinde »
5067.Een bijzondere liefde Johanna Adorján is twintig als haar grootouders een einde aan hun leven maken. Het is geen daad van wanhoop, van moedeloosheid of depressie, maar van liefde. »
De negentienjarige Bo heeft een relaxed leven. Ze studeert Nederlands in Amsterdam (maar niet al te fanatiek), heeft een knappe vriend (de kunstzinnige Joep) »
5069.Het verloren boek van Salem In het huis van haar grootmoeder vindt Connie Goodwin een sleutel met daaraan een stukje papier met de naam Deliverance Dane erop. Het is de sleutel tot een mys »
5070.Ontwikkelingshulp in 2 uur en 53 minuten In de afgelopen zestig jaar gaf het Westen 23 biljoen dollar uit aan hulp maar veel ontwikkelingslanden zijn nog steeds arm. Afschaffen dus die hulp? Of is dat »