7531.Doolhof WAAROM DENK JE DAT ZE NAAR MIJ ZAL LUISTEREN?
Diverse rechters zijn al onder verdachte omstandigheden overleden. De FBI heeft sterke aanwijzingen dat nu rechter »
7532.Onteerd 'Als ik door mijn eigenaardige lot op deze manier mijn land en de regering kan helpen, is dat een grote eer'. Mukhtar Mai
Mukhtar Mai staat symbool voor het lot »
7533.De laatste keer Het is juni 2001. De Twin Towers staan nog trots overeind, de beursnoteringen zijn nog niet aan hun steile val begonnen en in de bioscoopzalen van West-Europa v »
7535.De zaak van Münster Het oplossen van een misdaad is als het leggen van een puzzel. Commissaris Van Veeteren dringt door in een jarenlang verborgen gehouden familietragedie in deze »
7536.Het boek van Tristan en Isolde De Heer gaf ons geloof hoop en liefde. Maar de grootste daarvan is de liefde en dat geloof ik met heel mijn hart. Zo rechtvaardigt de vrome monnik Ogrin zijn fa »
7537.De reuzenkrokodil In de grootste, bruinste, modderigste rivier van Afrika lagen twee krokodillen met hun koppen net boven het water. Een van de krokodillen was reusachtig. De and »
7539.Het record De Zweedse veelvoudige kampioen kogelslingeren, Mattias Jonsson-Engnestam-Lindner, met een notering in de topvijf van de wereldranglijst, wordt in 1947 ontmaske »
7540.De Cassandra-paradox Een keurige man met Arabisch uiterlijk geeft zich aan op een politiebureau in Miami. Hij bekent dat hij een terroristische aanslag wil plegen. Hij moest zich hi »