16021.Retourtje Hato In 'Retourtje Hato' reist de hoofdpersoon vanwege het plotse overlijden van zijn schoonmoeder samen met zijn vrouw Selma, haar verslaafde broer Rik en diens vri »
16026.Belgie Plan een fietstocht nu ook over de grens in noord oost BelgiĆ«. Deze gids is een uitbreiding over de grens in de serie ANWB Fietsgidsen: 24 fietsgidsen met in e »
16028.Tussen twee vuren Het kwaad is dichterbij dan je denkt
Karin Lidstrand, onderwijzeres van de zevenjarige Alex, maakt zich grote zorgen om hem. Alex komt onverzorgd op school en »
16029.Kattekwaad Het ene moment eigenzinnig en afstandelijk, Het andere moment aanhankelijk en om aandacht vragend, dat is het karakter van de kat ten voeten uit.
Een pluizig »
16030.De vijand Net als commissaris Pieter Van In denkt dat hij even kan uitblazen na het onthutsende avontuur met het stamcelonderzoek waarbij hij bijna de verdrinkingsdood st »