15603.Innerlijke vrijheid Dit is waarschijnlijk Krishnamurtis belangrijkste boek. Het is een must voor alle bewonderaars van deze nog steeds onbekende filosoof. Het was oorspronkelijk be »
15604.Rossy dat krantenkind Rossy droomt ervan om danseres te worden. En van een eigen huis voor haar ouders en zeven broertjes en zusjes. In haar krantenwijk vindt ze een stukje land waar »
15606.Doe je best marion Het gaat niet goed op school met Marion. Komt dat omdat vader overspannen is? Komt dat omdat ze jaloers is op Gerdiene? Komt dat door de omgang met John?
En w »
15607.Elske, waarheen? Elske woont met haar vader bij opa en oma op de boerderij. Tot vader een vrouw leert kennen bij wie hij gaat inwonen. Ze is eigenares van een cafetaria.
Elske »
15608.Elske van de orgeldraaier Elske is het tienjarig dochtertje van een orgeldraaier. Moeder is gestorven toen Elske nog een baby was. Om wat meer te verdienen verhuizen ze naar een grotere »
15609.Licht in de zomernacht Niemand zal haar missen...
Dàt denkt ze, de zeventienjarige Marleen. Thuis is 't niet meer gezellig en op school...
't Wordt héél donker in haar leven. Z »
15610.Mijn flinke Marinda Dat Marinda en haar vader en moeder en haar broertje het gezellige huis in de eenzame grienden moet verlaten is geen verrassing voor haar.
Maar wat gebeurt er »