12001.Sporen in de woestijn Op zoek naar zichzelf'en haar plaats in de wereld reist Robyn Davidson met vier kamelen en een hond ruim 2500 kilometer door de Australische woestijn. Het wordt »
'De koning van Clonmel' is deel 8 van de spannende internationale bestsellerserie 'De Grijze Jager' van John Flanagan. Alleen in Nederland en België zijn er »
12003.Het letterwinkeltje Een leuk en leerzaam prentenboek voor kinderen vanaf 4 jaar die alles over letters willen weten.
In een wereld zonder letters
zonder woorden, zonder zinnen
kun »
12004.De jacht De start van een nieuwe avonturenreeks
Al tientallen jaren genieten miljoenen lezers van de boeken van bestsellerauteur Clive Cussler. Maak nu kennis met det »
12005.Vrouw die op greta garbo leek De eenentwintigjarige Christine Kroonen is direct na school uit huis gegaan en naar Stockholm vertrokken, waar ze al snel in aanraking komt met de aantrekkelijk »
12007.Donkerder dan de nacht Terry McCaleb wordt door de politie van Los Angeles gevraagd om advies bij een raadselachtige moord, van het soort waarin McCaleb ooit bij de fbi gespecialiseer »
12008.Hotel babylon Mensen veranderen als ze een hotel binnenkomen. Al hun normen en waarden lijken ze te laten varen en ze doen alles wat God verboden heeft. En dat wordt alleen m »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });