Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bieden volgens Biedermeier met Extensies in de Praktijk 4 door Peter Alons Dit boek is een vierde vervolg op het boek "Bieden volgens Biedermeier met Extensies". Net als zijn voorgangers, "Bieden volgens Biedermeier met Extensies in de... »
Bieden volgens Biedermeier met Extensies in de Praktijk 3 door Peter Alons Dit boek is een derde vervolg op het boek "Bieden volgens Biedermeier met Extensies". Net als zijn voorgangers, "Bieden volgens Biedermeier met Extensies in de ... »
Sudoku: The Mindful Edition door Visualsmith Bøger FIND YOUR FLOW. CALM YOUR MIND.In a world that never stops moving, finding a moment of peace can feel like a puzzle in itself. Sudoku: The Mindful Edition is yo... »
Moeilijke sudoku's logisch oplossen door Marten Beck Sudoku's zijn er in verschillende moeilijkheidsgraden. In de boekjes van Denksport, Sanders en Puzzeltijd worden vanaf 8 sterren / stippen sudoku's gepresenteer... »