Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Geralien heeft een recensie geschreven over Jonge erfgename door Heinz G. Konsalik. “Weer een oude uit de boekenkast. En dus weer een boek minder in de kast. Dit vond ik zeker niet het beste boek van Konsalik. Maar toch nog snel uitgelezen. Het ...”»
Gerda Van Hoovels heeft een recensie geschreven over Kleine zangvogels door Pierre Halflants. “Notaris Pierre Halflants(1899-1992)was naast notaris ook natuurkenner en een begaafd tekenaar.Vanaf 1925 observeerde hij reeds zangvogels rond zijn kasteel(Lubb...”»
Diane heeft een recensie geschreven over Gestrand in Rana door Jara Lee. “Heel bijzonder verhaal van 2 meisjes die stranden in de sneeuw en nieuwe mensen leren kennen”»
Lideke heeft een recensie geschreven over Genesis door Karin Slaughter. “Dit boek heeft mij enorm geboeid. Spannend en vol intriges. Een absolute aanrader!”»
Bob heeft een recensie geschreven over Any Human Heart door William Biyd. “Een meesterwerk dat in de vorm van Logan Mountstuarts - schrijver, spion, kunsthandelaar - dagboek de hele 20ste eeuw omspant. Boyd slaagt er in om zowel de g...”»
Katie heeft een recensie geschreven over Darlah door Johan Harstad. “leuk boek, alle karakters hun achtergrond erin verwerkt waardoor je goed leest zonder de draad te verliezen. De laatse 100 bladzijden waren te spannend om te st...”»
Esther heeft een recensie geschreven over De magiër door Michael Scott. “De serie over Nicolas Flamel is van deel 1 tot 6 intrigerend en houd je focus vast,Niets liever wilde ik dan het boek verslinden.De serie draait om Alcatraz en ...”»
Esther heeft een recensie geschreven over De necromancer door Michael Scott. “Evenals de vorige delen houd dit boek je focus vast van begin tot einde.
Zeer meeslepend en beeldend geschreven!
Ik ben er dol op.”»
Els heeft een recensie geschreven over Ylena, onze hartendief door Els Buil Bruna-Kupers. “Het is een prachtig, maar ook verdrietig, boek. Met liefde geschreven. Als nagedachtenis en eerbetoon aan onze mooie, lieve dochter Ylena.
”»
Coenraad heeft een recensie geschreven over Lonely boy door Gerard Nanne. “
De hoofdpersoon Lucy den Hollander gaat op zoek naar haar vader die ze nooit heeft gekend en haar aan alcoholverslaafde moeder wilde tot aan haar dood er niets...”»