Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mieke heeft een recensie geschreven over Stralende meisjes door Lauren Beukes. “ Het is zonder meer een origineel verhaal.
Harper kan via één van de kamers in het betreffende huis een tijdreis maken in Chicago tussen de jaren '30 en de jare...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Fiona door Gaskin. “Ik heb écht genoten van dit boek, van de hoofdpersoon Fiona Griffiths die op momenten in haar leven, waarop ze verstijfd van angst is, maar toch een weg vindt o...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over De schuldige door Lisa Ballantyne. “ 'De Schuldige' is een meeslepend verhaal, waarin je de personages ziet groeien tot diegenen die ze uiteindelijk zijn aan het eind van het verhaal. Het maakt be...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Van Fokkenmaat tot Hemelvaarder door Cees de Baare. “ Van het begin tot het eind een hartverwarmend verhaal. Ik ben blij dat ik het heb mogen lezen.
De kennis van de auteur over de zeevaart en zijn liefde daarvoor...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Leven na leven door Kate Atkinson. “Het boek is zo ontzettend goed in elkaar gezet. Een aantal gebeurtenissen
in het leven van Ursula Todd worden beschreven, telkens weer op een andere leeftijd.
D...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over S.E.C.R.E.T. door L. Marie Adeline. “Op de cover staat: 'Geen oordelen. Geen grenzen. Geen schaamte.'
Dat hielp niet écht om me voor te bereiden op de inhoud van het boek, het kon allerlei
dingen b...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over HAYSA door Hens van Wingerden. “Haysa prikkelt je nieuwsgierigheid naar de historie en handelt bovendien over alle emoties in het leven van een mens, ook in de tegenwoordige tijd. Liefde, haat...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over In mijn bloed door Milou van der Will. “ Een heel goed gekozen cover: het laat een vogeltje zien dat niet meer gekooid is. Het verhaal legt het verder uit. Soms denk je te weten waar het betrekking op...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Luchtvissers door Gerwin van der Werf. “Heel toepasselijk staat voor in het boek:
'Das Paradies ist eine Insel
Die Hölle auch'
Judith Schalanskey, 'Atlas der abgelegenen Inseln'