Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mieke heeft een recensie geschreven over Nachtzwemmen door Lucy Clarke. “ Als haar zus Mia om het leven komt op Bali, besluit Katie om dezelfde reis te maken om er achter te komen, wat zich precies heeft afgespeeld tijdens de afwezig...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Valse Salie door Roos Boum. “ Ik zit nog met een toegeknepen keel terwijl ik dit schrijf. Het boek nam me mee in het verhaal van Roos op een manier die er soms voor zorgde dat ik heel boos ...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over MIJN NACHT ONTVLAMD door Jodi Ellen Malpas. “ Alexandra heeft een leuke baan als onderzoeker. Zij en Jeremy hebben indertijd dezelfde studie gevolgd. Tijdens hun studie hebben ze zich samen overgegeven aan...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Stralende meisjes door Lauren Beukes. “ Het is zonder meer een origineel verhaal.
Harper kan via één van de kamers in het betreffende huis een tijdreis maken in Chicago tussen de jaren '30 en de jare...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Fiona door Gaskin. “Ik heb écht genoten van dit boek, van de hoofdpersoon Fiona Griffiths die op momenten in haar leven, waarop ze verstijfd van angst is, maar toch een weg vindt o...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over De schuldige door Lisa Ballantyne. “ 'De Schuldige' is een meeslepend verhaal, waarin je de personages ziet groeien tot diegenen die ze uiteindelijk zijn aan het eind van het verhaal. Het maakt be...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Van Fokkenmaat tot Hemelvaarder door Cees de Baare. “ Van het begin tot het eind een hartverwarmend verhaal. Ik ben blij dat ik het heb mogen lezen.
De kennis van de auteur over de zeevaart en zijn liefde daarvoor...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Leven na leven door Kate Atkinson. “Het boek is zo ontzettend goed in elkaar gezet. Een aantal gebeurtenissen
in het leven van Ursula Todd worden beschreven, telkens weer op een andere leeftijd.
D...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over S.E.C.R.E.T. door L. Marie Adeline. “Op de cover staat: 'Geen oordelen. Geen grenzen. Geen schaamte.'
Dat hielp niet écht om me voor te bereiden op de inhoud van het boek, het kon allerlei
dingen b...”»