Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
The philosophy of an original mind door A. Heyboer Anton Heyboer The philosophy of an original mind
This book is not so much about Anton Heyboer (1924-2005), the famous Dutch artist known for his eccentric way o... »
Licht en Schittering door John A. Rosenhøj & Sheragim Mirzaee Cheshmeh Diamanten staan voor schoonheid, elegantie en luxe. En hoewel ze bekend zijn voor hun ongeëvenaarde helderheid en transparantie, blijven deze kostbare edelstene... »
Picasso, magisch keramist door Jolanda van den Berg Picasso was al vroeg vertrouwd met het werken met diverse materialen. Net als in zijn schilderijen streefde hij naar vrije individuele expressie en een nieuwe v... »
Ode aan een stad door Tara Van Utrecht In dit boek veertig gedichten die een gedeeltelijke weerslag zijn van mijn veranderde visie op het levensinds mijn terugkeer uit het buitenland. Ze zijn geïnspi... »
Wouter Dam door Jan de Bruijn & Martijn van Ooststroom De Nederlandse keramist Wouter Dam (1957) wordt, met studiegenoten als Babs Haenen, Geert Lap, Barbara Nanning en Pauline Wiertz, gerekend tot de succesvolste l... »
Beroepen op tegels 1620-2000 door Jan Pluis Deze publicatie behandelt tegels en tegeltableaus waarop beroepen en ambachten zijn afgebeeld. Het accent ligt op tegels uit Friesland en Utrecht uit de negenti... »
Catalogus N.V. Kristalunie Maastricht door M. Singelenberg-van der Meer Reprint van de bijzondere door Willem Rozendaal ontworpen catalogus uit 1932-1933 voor de Kristalunie, met ontwerpen van Eissenloeffel, Jan de Meyer, Ed. Cuyper... »