Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vlissingen-klasse door Bob Roetering In de Lanasta-serie over de schepen van de Nederlandse mijnendienst beschrijft dit boek de aanloop van de Vlissingen-klasse mijnenbestrijdingsschepen. De schepe... »
Navigatie door Dick Huges Wie klassieke navigatie als overbodig beschouwt, kan op zee zichzelf tegenkomen, mocht je moderne apparatuur uitvallen. Enig inzicht in de logica boven je boot ... »
BYMS mijnenvegers door Bob Roetering In de serie over de schepen van de Nederlandse mijnendienst staan in dit boek de schepen van de Borndiep-klasse centraal, bij de meesten bekend als de BYMS’en. ... »
Vloot vol verhalen door Irene Toxopeus, Marieke Zijlstra & Nicci Sereverns Vloot vol verhalenSchepen van meer dan 100 jaar oud zeilen nog dagelijks met gasten. Bijna al deze schepen waren vanaf de jaren 60 afgedankt voor de vrachtvaart... »