Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hoe word ik een goddelijke huisvrouw door Nigella Lawson }In dit prachtige boek onthult Nigella Lawson het geheim van koken uit de oven. In een druk bezet leven kan het bakken van een taart of een schaal muffins meer ... »
Het Wijnsurvival Boek door Ilja Gort Een Handleiding Tegen Foute Wijn, Katers En Ander Wijnverdriet. Met Wijnweetjes, Spannende Verhalen En Geheime Wijnserveertips... »
Argentinísima door Carola Verschoor de Berkhout Eten met de passie van de tango!<br/><br/>Uitgestrekte pampa's met rondscharrelende koeien, succesvolle voetballers die over de hele wereld de harten van de men... »
Cupcakes parade door G. Wagman Cupcakes of cakejes doen het vandaag de dag bijzonder goed op...... »
De Grote Larousse Gastronomique door JoëL. Robuchon Meer dan 4000 artikelen over de gastronomie van vroeger en vandaag. Meer dan 1700 moderne foto's van producten, technieken en gerechten. Meer dan 2500 re... »
Jamie's kookrevolutie door Jamie Oliver Jamie Oliver behoeft geen introductie meer. Zeg Jamie en iedereen weet over wie je het hebt. Maar zijn allernieuwste missie heeft wl wat uitleg nodig. Jamie wil... »
De Gabrielmethode door Jon Gabriel De Gabriel-methode is een revolutionair boek op dieetgebied. Ons onderbewuste brein vertaalt allerlei emoties, hedendaagse stress en een tekort aan essentiële voedingsstoffen als schaarste - voedselschaarste.
Het gevolg is dat we dik worden. »