Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik denk dat het liefde was door Kathleen Vereecken <p>Frankrijk, 1746
Leon groeit op als vondeling in de Morvan, bij zijn liefdeloze voedster. Gelukkig is er Méline, het oudste meisje van het gezin. Haar l... »
Afvalkamp & oogcontact door Saynab Farah Dahir <p><em>Social death!</em> </p><p>Dat vindt Sarah (14) van het afvalkamp dat haar ouders voor haar hebben geregeld. </p><p>Maar als ze slank wordt zou dat eigenl... »
Het moet geheim blijven door Heleen Schönfeld Het is 1979, een tijd zonder mobiele telefoons en internet. Een tijd waarin je elkaar brieven schreef of een kaartje stuurde vanaf je vakantieadres. Jana en Mar... »
Het meisje dat door India fietste door Aletta André <p><em>Het meisje dat door India fietste</em> van NOS-correspondent Aletta André is gebaseerd op het waargebeurde verhaal van Jyoti Kumari, die 1200 kilometer f... »
Hoopvolle verhalen over het einde van de wereld door Schrijvers voor Toekomst <p>Stel je voor... </p><p>je ontdekt een bacterie die alle plastic opeet</p><p>je staat in de lift met een van de leukste jongens van je school en dan valt de s... »
After Party door Maren Stoffels <p>Iedereen kent het verhaal van Eslin. Zij is vorig jaar na het schoolfeest verdwenen en nooit meer teruggevonden. Een jaar later is Lucy nog altijd naar haar ... »
IJsnacht door Jowi Schmitz De rijke, 16-jarige Tijs moet op strafkamp. Gelukkig gaan zijn twee beste vrienden mee, maar leuk is het niet. Wel koud, en gevaarlijk, aldus de oude man die ze... »
Wat niemand weet door Monica Haak Vaya en Jesse hebben beiden last van een eetprobleem, ieder op een eigen manier. Terwijl buitenbeentje Jesse met een onverwerkt verlies rondloopt, probeert de p... »
Licht en donker door Ana C. Sánchez <p>Wat is er belangrijker? Vriendschap of de strijd tegen het kwaad?</p><p>Aurora is niet de enige die achter de essenties van de ziel aanzit! Als ze niet snel ... »
Een andere wereld door Ana C. Sánchez <p>Een geheimzinnige brief met een gevaarlijke opdracht: vind de essenties van de ziel, voor ze in de verkeerde handen vallen...</p><p>Aurora Edelweiss heeft ee... »