Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De camping door Ch. Blokland, I. van Sijl & L. van Andel Tragikomische roman van bestsellerauteur
Camping Paradis in midden-Frankrijk moet de relatie van een Nederlands stel een nieuwe impuls geven. »
Op verhaal komen door C.H.C.J. van Nijnatten, Cor Jongeneelen & Ellie van Hunsel STEFAAN TOP
Op verbal komen
Meid gebruikt verkeerde toverformule en het huis zit vol boter Framasson zet afgehouwen hoofd weer op zijn plaats Een galgenjong moe... »
De nieuwe wereld door Alberto Fuguet, An Paenhuysen & Coenen Korte verhalen van bekende Zuid Amerikaanse schrijvers. »
Autisme is zo gek nog niet door G. Quak & K. Smeets In dit boek wordt het theoretische en wetenschappelijke kader van autisme geschetst en wordt vanuit dat kader gekeken naar consequenties voor de dagelijkse prak... »
Reflecteren door Marie-Jose Geenen Hoe leer je van wat je meemaakt in je studie, stage of werk? Hoe verbind je je persoonlijke ervaringen aan je professionele ontwikkeling? En hoe ontwikkel je je... »
IPS werkt! door Harry Michon & Jaap van Weeghel Werk is voor veel mensen een bron van structuur, eigenwaarde en maatschappelijke participatie. Voor mensen met psychische kwetsbaarheid kan een baan een belangr... »