Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De camping door Ch. Blokland, I. van Sijl & L. van Andel Tragikomische roman van bestsellerauteur
Camping Paradis in midden-Frankrijk moet de relatie van een Nederlands stel een nieuwe impuls geven. »
Op verhaal komen door C.H.C.J. van Nijnatten, Cor Jongeneelen & Ellie van Hunsel STEFAAN TOP
Op verbal komen
Meid gebruikt verkeerde toverformule en het huis zit vol boter Framasson zet afgehouwen hoofd weer op zijn plaats Een galgenjong moe... »
De nieuwe wereld door Alberto Fuguet, An Paenhuysen & Coenen Korte verhalen van bekende Zuid Amerikaanse schrijvers. »
Autisme is zo gek nog niet door G. Quak & K. Smeets In dit boek wordt het theoretische en wetenschappelijke kader van autisme geschetst en wordt vanuit dat kader gekeken naar consequenties voor de dagelijkse prak... »
In Holland staat een huis, ja, ja... door Frits Bosch https://www.parool.nl/opinie/-de-nederlandse-elite-leeft-in-een-gedroomde-wereld~a4603152/amp?__twitter_impression=true... »
Jonge mannen als Klokkenluiders door Dirck van Bekkum Over criminele, gevaarlijke, gewelddadige en radicaliserende jonge mannen is afgelopen decennia steeds meer te doen. Weinig non-fictie boeken beschrijven de kra... »
Kind zijn in een asielcentrum door Anke Heyerick, Dirk Geldof & Kaat Van Acker <p>Gezinnen met kinderen vormen een belangrijke en bijzondere groep in de asielopvang. Meer dan vier op de tien van de bewoners in de Belgische opvangcentra zij... »