Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kiekeboe Kleine koe door Nick Ackland Peuters houden van kiekeboespelletjes! In dit leuke boek zitten een heleboel dieren van de boerderij verstopt onder de flappen. Wie verbergt zich achter de lang... »
Tijd voor bed, kleine dino's! door Lilian Rutherford <p>Tien schattige dinosaurussen spelen veel liever verstoppertje dan naar bed te gaan! Maar één voor één worden de kleine dino’s erg moe van al dat verstoppen e... »
Tuut, tuut! Rij je mee? door Znu <p>Tuut, tuut!</p><p>Daar komt de bus van juf Nina! Noa Olifant staat al te springen en Millie Hond geeft mama nog een kus. Waar rijden we vandaag naartoe? Sla ... »
Kiekeboe Lieve puppy door Nick Ackland Peuters houden van kiekeboespelletjes! In dit leuke boek zitten een heleboel lieve dieren verstopt onder de flappen. Wie verbergt zich achter de lange, grijze o... »
De ambulance door Tuta, tuta! De verplegers en dokters hebben jouw hulp nodig. Rijd jij met de ambulance om de zieken en gewonden te helpen?Een leerzaam boek om rechtop te zetten... »
Wortel je mee? door Bieke Biesbrouck Tilly Wortel telt van één tot tien.Haar ogen stevig dicht, haar oren gespitst.“Wie niet weg is, is gezien!”Iedereen zit goed verstopt. Ga je mee op zoek?Van de ... »
Mijn eerste boekje over kunst: Kleuren door 8 schilderijen van grote meesters om kunst en natuur in alle kleuren te ontdekken.Een unieke collectie die kunst en kleuren combineert aan de hand van iconische... »
Kijk! Dit is Utrecht. door Ckoe Even de stad in kan altijd met dit boekje. Via het station, het Neude via het Nijntjepleintje langs de Dom naar de Inktpot. Je kan je stad niet vroeg genoeg ler... »
Pippa krijgt buisjes door L.M. Van dijk Pippa moet buisjes in haar oortjes krijgen, en dat vindt ze best een beetje spannend. Samen met mama ontdekt ze stap voor stap wat er in het ziekenhuis gaat geb... »