Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Weet wat je zegt door L. Vries-Geervliet Dit boek is bedoeld om de aanstaande hulpverlener of begeleider het vak te leren. Dit vak leer je in eerste instantie door over je eigen denken voelen en handel... »
Werken in instellingen door L. Rooijendijk In instellingen voor psychiatrische patinten verstandelijk gehandicapten en gevangenen werken werkers meestal met groepen en functioneren in teams terwijl zij i... »
Zo werkt het door R. Van der weijden Zelfs in tijden waarin de vacatures voor het oprapen liggen, zijn er jongeren die nog nooit een baan hebben gehad. De oorzaak van hun werkloosheid ligt vaak in ... »
Doodgewoon helpen door P. Sluis Er zijn een paar miljoen vrijwilligers in Nederland. Mensen die werk verzetten zonder dat zij daar betaling voor vragen. Zij werken op zoveel verschillende terr... »
Supervisie door N. Jagt, N. Leufkens & T. Rombouts Supervisie heeft zich door de jaren heen bewezen als een praktijkgerichte leidraad voor (opleidings)supervisoren. Zij herkennen in het boek hun eigen praktijkvr... »
Schoon en gezond thuis door D. Willems & H. Kort het hoe en waarom van hygienisch werken... »
De draad van Ariadne door A. Suijver In 1961 behaalde een groep vrouwen hun diploma aan de Sociale Academie in Amsterdam, ook bekend als de Kartuizer, de oudste opleiding voor Maatschappelijk Werk ... »