Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Super Sarko door Frank Renout Sarkozy met Merkel belangrijkste bepaler Europees eurobeleid
Franse presidentsverkiezingen 22 april en 6 mei 2012
Frank Renout
Super Sarko!
Nicolas Sarkozy is voor niets en niemand bang
Nicolas Sarkozy, president van Frankrijk, lijkt voor niets en niemand bang. »
Albert Heijn door Jef de Jager Herziene biografie Albert Heijn verschijnt met de BoekenweekVlak voor de Boekenweek met als thema Curriculum vitae - Geschreven portretten' komt de herziene ed... »
Het drama Ahold door Jeroen Smit Februari 2003 het Ahold imperium stort met een donderend geraas in elkaar. Fraude mismanagement misleiding slecht toezicht op basis van een kleine honderd gesprekken met direct betrokkenen maakte Jeroen Smit een reconstructie van het drama Ahold. »
Duinrell 1935-2010 door Luc Dietz Samenvatting boek Duinrell 1935-2010, Kroniek van een familiebedrijf<br/><br/>ISBN: 978-90-815263-1-9<br/><br/>Toen Philip Graaf van Zuylen van Nijevelt op 19 a... »
Pieter Lakeman, de terriër door Jan Libbenga Pieter Lakeman, de terriër<br/>Jan Libbenga<br/>Samenvatting<br/><br/>Over de val van DSB en andere spraakmakende affaires<br/><br/>Pieter Lakeman gaf in het na... »
Rupert Murdoch door Michael Wolff, David McKnight & Dennis Fertig an Investigation of Political Power... »
Dirk Scheringa door Dirk Scheringa & Jeroen Mei Een uniek autobiografisch document in dagboekvorm met daarin opgenomen zijn liefdesbrieven aan Baukje, de vormende ervaringen uit zijn jeugd, onthullende uitspr... »