Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Weet je waar ik het meest van hou? Van jou! door Marianne Busser & Ron Schroder Er waren eens twee kleine witte konijntjes die vonden elkaar echt verschrikkelijk lief. Soms stuurde de één aan de ander een kaartje, soms stuurde de ander de... »
Ik hou niet zo van de natuur door R. Schoemaker Ik hou niet zo van de natuur
Ron Schoemaker
Ron Schoemaker maakt al jarenlang versjes over de dagelijkse die hij zijn omgeving ziet en meemaakt. Zijn vrouw en z... »
Oude en Nieuwe Sinterklaasliedjes door Ivo de Wijs & S. Wehrmeijer Ivo de Wijs (Tilburg, 1945) schreef door de jaren heen talloze verzen en liedjes. Bij Uitgeverij Ziederis verschenen van hem o.a. Stil... (Kerstgedichten) en de... »
Liedjes en versjes voor de kleintjes door Marianne Busser & Ron Schroder Een lekker groot boek voor kleine mensen. Vol lieve, leuke en leerzame versjes en liedjes. Over Liselotje, beertje Boemboem, Daan en Doortje, de mini-muisjes, d... »
Het grote prentenboekenliedjesboek door Elle Van Lieshout, Erik van Lieshout & Erik van Os Elle van Lieshout en Erik van Os bedachten bij negentien prentenboeken van Lemniscaat een liedje. Korte lange en vrolijke liedjes een brulliedje en een rap. Joh... »
Prettig Weekend door K. Verhaar Het Rotterdamse kinderkoor Prettig Weekend is opgericht door Kees Verhaar en heeft al 15 cd's uitgebracht. Een keuze uit al hun liedjes is gebundeld in dit boek... »
Rijmpjes en versjes uit oma's tijd door H. van Marum Rijmpjes en Versjes uit Oma's Tijd is een mooie overzicht van de meest bekende en meest gebruikte Nederlandse teksten en liedjes.