Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Anna en Otis door Maisie Paradise Shearring Anna heeft een bijzondere vriend, namelijk een slang die Otis heet. Otis weet dat mensen bang zijn voor slangen, dus speelt hij het liefst thuis of in de tuin. ... »
De indringers door Sussanna Isern Een verhaal met twee eindes.Vanuit een ver land kwamen ze, bepakt en bezakt, in het bos aan. Met hoop en verwachtingen. Maar in het bos riep iedereen heel hard:... »
Muizeltje in de val door Ruth Owen Muizeltje woont in het groen. Naast de weg, tussen mooie bloemen en struiken. Al haar vriendjes wonen er ook. Maar op een dag raast er iets groots voorbij. Er p... »
Luuk en de leugen door Robert Starling Luuk jokt soms een beetje. Maar wanneer hij een grote leugen vertelt brengt hij zijn vriendje in de problemen. Luuk voelt zich heel erg rot. Durft hij toe te ge... »
Slaap lekker, kleine muis door Magali Mialaret Dit boek is geen gewoon bedtijdboek. Aan de hand van het verhaaltje over Kleine Muis leert je kindje namelijk een aantal simpele mindfulnesstechnieken om rustig... »
Puppy Bob lost het op door Harmen van Straaten Op een dag wordt Bob opgehaald door zijn nieuwe baasjes. Hij krijgt een eigen mand in zijn nieuwe huis. Het huis staat vol dingen waar je geweldig mee kunt spel... »
Spuit Elf kan het zelf door Harmen van Straaten Spuit Elf woont met tien grote brandweerolifanten in de brandweerkazerne. Hij wil laten zien wat hij kan, maar de brandweerolifanten geven hem geen kans. Steeds... »
Droomkasteel door Niels Verbinnen <p>Vandaag gaat Riff met papa en paps naar het park. Kastelen bouwen in het zand doet Riff het liefst! Maar het zandkasteel van Riff wordt verwoest. Durft Riff ... »