Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Bijbel spiritueel door Frank Maas, Frits Jan Maas & Judith Maas DE BIJBEL SPIRITUEEL bevat een kleine honderd essays die de boeken van de Bijbel inclusief de deuterocanonieke boeken aftasten op hun spirituele dimensie. Elk h... »
De inhoud van dit boekje geeft antwoord op basale vragen waarmee mensen rondlopen. De boekje is breed inzetbaar en heel geschikt voor wie informatief meer wil ... »
Het goede nieuws van het Oude Testament door J. Klapwijk Veel christenen vinden het Oude Testament een behoorlijk lastig boek. Wat betekenen die verhalen over het volk Isral voor ons vandaag? Wat moet je met die gesch... »
Gods Geest na Pinksteren door F. Jabini We hebben in het verleden misschien te weinig aandacht gehad voor de heilige Geest, die de aandacht niet op Zichzelf wil vestigen. Maar in het Oude én Nieuwe T... »
Waarom? vraaggestuurde coaching door P. Scheele mensen bij Jezus brengen in de 21ste eeuw. Peter Scheele Waarom? Vraaggestuurde coaching Mensen bij Jezus brengen...... »
Het evangelie van Lukas door A. Van Oosterhuis, Alex van Heusden & Ammy van Heusden Het evangelie van Lukas is een verhaal over Jezus van Nazaret en over de messiaanse beweging die hij begonnen is. Het speelt zich af in het joodse land onder Ro... »