Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verlofstelsels in strafzaken door Geert Pesselse Ieder jaar stellen duizenden mensen hoger beroep of cassatie in tegen uitspraken van de strafrechter. Sinds enkele jaren kan dit worden geweigerd op basis van ... »
Verkeersmisdrijven door Martin Scharenborg De serie strafrecht gaat in op de misdrijven die in ons land gepleegd worden, zoals verkeersmisdrijven, geweldsmisdrijven, zedenmisdrijven, vermogensmisdrijven ... »
Socialisatie, morele emoties en morele normen door Ann De Buck & Lieven Pauwels Deze publicatie is een grondige herwerking en uitbreiding van een verkennende theorie-toetsende studie die werd uitgevoerd als masterproef in de Criminologische... »
Herinneren en vergeten in de politie door 'The past is never dead. It's not even past.' Met deze woorden van William Faulkner als leidraad gaan we in dit Cahier op zoek naar de aanwezigheid van het verl... »
Partnerstigma bij extrafamiliaal pedoseksueel misbruik door Dominique Scappini Onderzoek naar daders en slachtoffers van extrafamiliaal pedoseksueel misbruik is, ook in Vlaanderen, behoorlijk gevorderd. ReĆ«le onderzoeksinteresse naar partn... »
la [CDVW] door LIBER AMICORUM CHRIS VAN DEN WYNGAERTiN 2017 neemt Chris Van den Wyngaert als buitengewoon hoogleraar afscheid van de Universiteit Antwerpen. Naar aanleiding va... »