Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Frank en Bert op de fiets door Chris Naylor-Ballesteros <p>'Frank en Bert op de fiets' is een hilarisch verteld en geïllustreerd prentenboek, en het los te lezen vervolg op 'Frank en Bert', het eerste avontuur van de... »
Kom je thuis, klein konijn? door Carolina Búzio Ontmoet in 'Kom je thuis, klein konijn?' vier babydieren die in het bos hun weg naar huis moeten terugvinden. Kleine lezers kunnen in dit boek van dik karton me... »
Kom je thuis, kleine tijger? door Carolina Búzio Ga op ontdekkingsreis door de jungle en help vier babydieren om hun huis terug te vinden in 'Kom je thuis, kleine tijger?'. Peuters kunnen zelf met de schuifjes... »
Pas op, Kapitein! door Louise Geesink <p>Vincent & Rembrandt zijn beste vrienden. Beiden zijn dol op tekenen en zo beginnen ze elke ochtend. Maar het blijft nooit bij alleen maar tekenen... Al snel ... »
Op zoek naar de parel door Louise Geesink <p>Vincent en Rembrandt zijn beste vriendjes. Dat is niet zo gek, want wat ze allebei het allerliefst doen is samen schilderen. De hele dag lang. Klinkt dat saa... »
Kiekeboe auto door Camilla Reid <p>In 'Kiekeboe auto' komen allerlei stoere dagelijkse dingen die je onderweg kunt tegenkomen voorbij. Dreumesen en peuters kunnen met makkelijk te bewegen, gr... »
Kiekeboe leeuw door Camilla Reid <p>'Kiekeboe leeuw' is een deeltje in de groeiende reeks geniale peuterboekjes van karton voor de allerkleinsten. En dat Ingela een geniale peuterboekenmaker is... »