Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Haas wil zijn droom terug door Rikkert Zuiderveld Als Haas wakker wordt, is zijn droom verdwenen.‘Het was nog wel een hele mooie,’ zucht Haas.Samen met de vrolijke Muis probeert hij hem terug te vinden.Het begi... »
Pas op, Daantje! door Aron Dijkstra <p>In <i>Pas op, Daantje!</i>, een prentenboek geschreven en geïllustreerd door Aron Dijkstra, gaat Daantje naar het strand. Als ze schelpen raapt, beweegt de g... »
De krijtjes maken vriendjes door Drew Daywalt & Oliver Jeffers <p>Teun dacht dat hij zijn krijtjes eindelijk onder controle had… maar niets is minder waar. Na stakingen, verdwijntrucs en reddingsmissies zijn ze nu opnieuw v... »
Chanoeka door LesléA. Newman <p><strong>Leer alles over het joodse lichtjesfeest Chanoeka</strong></p><p>Lior en zijn familie vieren Chanoeka, het joodse lichtjesfeest – en jij bent ook uit... »
Guus & Koos en de lager-dan-lage wolk door Kes Gray <p><strong>Een grappig prentenboek met grote flappen over vriendschap en voor elkaar zorgen</strong></p>
<p>Guus is een langer-dan-lange giraf en Koos een…... »
Hallo kleintje! door Anne Hunter <p>'Hallo kleintje!' is een prentenboek over een maar al te herkenbare situatie voor velen. Dit grappige verhaal gaat over een eekhoornjong met een overvloed aa... »
Ik ga niet mee! door Smriti Halls <p>Kleine Tijger - Ik ga niet mee! van auteur Smriti Halls en illustrator Steve Small (bekend van De eend die niet van water hield) is het tweede, los te lezen ... »
Het grote zomervogelzoekboek door Erik van Bemmel Elk voorjaar gebeurt er iets bijzonders. Vanuit verre landen vliegen vogels duizenden kilometers om hier hun nest te maken. In dit boek ontdek je meer dan vijft... »